טריאתלון גן שמואל 21 - כתבה - מרכז הפועל

אליפות הפועל בטריאתלון חתמה עונה

רן אלתרמן חזר לנצח, מאות זינקו מחוף שדות ים, רכבו על כביש החוף ורצו בקיבוץ, התכוננו לאיירונמן, וכך סיימה אליפות הפועל את העונה עם טריאתלון פרימור גן שמואל עש ערן גרביה

2.11.2021

560 ספורטאיות וספורטאים חתמו את עונת הטריאתלון בסוף השבוע כשהשתתפו בטריאתלון פרימור גן שמואל המסורתי שנערך בפעם ה-25 על שם קצין חיל הים ערן גרביה ז"ל.

קיבוץ שדות ים אירח את התחרות שמהווה גם את אליפות הפועל בטריאתלון ושימשה הפעם גם כהכנה לתחרות חצי איש הברזל (איירונמן) שתתקיים בקרוב בטבריה.

התחרות כללה, במקצה האולימפי הבכיר, זינוק בשחייה מחוף שדות ים למרחק של 1500 מטר בים, רכיבה לאורך 40 קמ באופניים על כביש מספר 2 (כביש החוף) וריצת 10 קמ בקיבוץ אשר 120 מחבריו שימשו כמתנדבים שהפעילו את הארוע לו שותפה גם המועצה האזורית חוף כרמל.

זו היתה גם השנה החמישית בה מתקיים מקצה פאראלימפי לצד המקצה האולימפי, מקצה הספרינט המקוצר ושאר הקטגוריות.

דן אלתרמן, מחלוצי הענף בישראל, התחרה במקצה האולימפי לראשונה אחרי כמעט עשור, ניצח ופירגן לארוע בפוסט שהעלה בפייסבוק: "טריאתלון גן שמואל, כמו תמיד, הפקה מושלמת לאירוע חשוב בעולם הטריאתלון הישראלי".

אריה לנדסמן, מארגן הארוע: "אנשים נהנים לבוא אלינו מדי שנה כי אנחנו נותנים יחס אחר. ארוע שבנוי כולו על מתנדבים, רובם מהקיבוץ, וגם מחוצה לו, אנשים שמחוברים מאוד לארוע הזה כבר שנים".

על שיתוף הפעולה עם מרכז הפועל: "מרכז הפועל נותן גב לארוע לאורך השנים, גב מקצועי וגב כלכלי. כל מתחם התחרות במרכז הספורט הימי בשדות ים הוא של מרכז הפועל ומועצת חבל חוף הכרמל, ואנחנו נהנים לעבוד איתם".